•  +48 22 440-74-00
  •  sekretariat@smwola.com.pl
  •  01-466 Warszawa, Powstańców Śląskich 104 lok. 227

lodowisko zbiorcze

plakat

Szanowni Państwo,

Budowa II linii metra na Woli i Bemowie może zmienić ulicę Górczewską. Wielka arteria, która dziś często jest trudną do przekroczenia barierą, może stać się ulicą przyjazną pieszym, rowerzystom i kierowcom, z integrującymi przestrzeniami publicznymi, małą architekturą i dodatkową zielenią.

Na ulicy Górczewskiej będzie pięć stacji metra. Otwarcie nowo budowanego odcinka  linii metra zmniejszy ruch drogowy na tej ulicy, a tym samym pozwoli na zmianę szerokości jezdni, przeznaczenie większej przestrzeni dla niezmotoryzowanych uczestników ruchu oraz poprawę jakości przestrzeni publicznej.

Obejrzyj projekty  w Internecie: http://konsultacje.um.warszawa.pl/konsultacja/gorczewska-w-przyszlosci-jak-ja-widzisz 

i wyślij swoje opinie i uwagi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przyjdź na spotkanie:

  • 16 kwietnia (poniedziałek), godz. 16:00 – 20:00, Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70
  • 21 kwietnia (sobota), godz. 09:00 – 13:00, Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki”, ul. Powstańców Śląskich 44
Attachments:
Download this file (plakat_ost_30032018.pdf)plakat_ost_30032018.pdf1616 kB

SM WOLA Administracja Osiedla GÓRCE informuje, że załogi MPO Sp. z o. o. od marca 2015r. rejestrują w swoim systemie informatycznym dane o złej jakości segregacji odpadów na terenie Osiedla GÓRCE. W/w informacje przekazywane są do Biura Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu m.st. Warszawy.

W związku z powyższym apelujemy do Państwa o dołożenie wszelkich starań przy segregacji odpadów. Szczególnie prosimy aby odpady suche i szkło opakowaniowe nie były zanieczyszczane odpadami mokrymi, co bardzo obniża poziom wymaganego recyklingu.

 

Brak starannej segregacji będzie skutkował podwyższeniem opłat za wywóz nieczystości.